قوانین

استفاده از فروشگاه اینترنتی هشتک24 به معنای آگاهی و قبول شرایط این سایت است ؛ از این رو خواهشمند در این امر ما را یاری بدهید . ورود و ثبت نام هر کاربر به سایت هشتک24 و استفاده از پروفایل ، مقایسه قیمت و سایر خدمات هشتک24 به معنای پذیرفتن تمام شرایط و قوانین از سمت کاربر می باشد . شرایط و قوانین مندرج، به عنوان توافق‏‌های قبلی به حساب می آید .
قوانین عمومی :
تمام فعالیت و اصول سایت هشتک24 منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و در مقابل هر کاربر هم موظف است قوانین مندرج به خودش را هم رعایت نماید .

تمامی محصولات سایت هشتک24 از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و در سایت عرضه می شود .

کاربر مصرف کننده در سایت هشتک24 به شخصی اطلاق می شود که به عنوان کاربر معمولی ثبت نام کرده و شناسه کاربری مخصوص به خودش را دارد .

مشتری در هنگام ثبت سفارش اطلاعات دقیق و کامل خود را باید در اختیار فروشگاه قرار بدهد تا در اختیار اداره پست بدهد و همچنین باید قبل از خرید راهنمای خرید را مطالعه نماید .

در صورت بروز خطا در درج قیمت کالاهای موجود، سایت هشتک24 می تواند سفارش ثبت شده را ابطال و وجه دریافتی را به حساب اعلام شده مشتری واریز نماید.

حریم خصوصی :
اطلاعات فردی هر کاربر در سایت هشتک24 محرمانه است و به هیچ وجه در اختیار هیچ فرد یا سازمانی قرار داده نمی شود . سایت هشتک24 در قبال کاربران متعهد می شود تا از حریم شخصی شما دفاع کند و همیشه در راستای امنیت شما در سایت تلاش می کند . همه مطالب سایت هشتک24 از جمله لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده محصولات جزء اموال شخصی سایت هشتک24 می باشد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی هشتک24 را به همراه دارد .

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روزهای کاری سایت هشتک24 از شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی می باشد و پردازش ، ارسال سفارشات شما در ساعت های کاری 9 تا ساعت 18 بعد از ظهر صورت می گیرد و همچنین می توانید با شماره های اعلامی در قسمت تماس با ما به منظور پیگیری و مشاوره محصول خود تماس حاصل نمایید .